ogród

„Maja w ogrodzie”

W czerwcu 2011 roku gościliśmy w naszym ogrodzie ekipę telewizyjną TVN Meteo z programem "Maja w ogrodzie". W przemiłej atmosferze, na przestrzeni dwóch dni zrealizowaliśmy wspólnie film o naszym ogrodzie (2 odcinki). Serdecznie zachęcamy do obejrzenia filmu. Ukazuje on nie tylko charakter ogrodu, ale mówi również o ekopozytywach tego miejsca.

więcej

O firmie

ACER-RYNCARZ OGRODY projektuje i buduje ogrody na każdą kieszeń! Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem i urządzaniem ogrodów oraz terenów zielonych. Posiadamy w branży usług ogrodniczych olbrzymie doświadczenie, dzięki czemu nasze projekty nie tylko pięknie wyglądają, ale również świetnie funkcjonują. Sadzone przez nas krzewy i drzewa komponują się z domem i otoczeniem ciesząc oko właścicieli ogrodu. ACER-RYNCARZ OGRODY to profesjonalna firma powstała z pasji do ogrodów, poparta kreatywnością i doświadczeniem zdobytym obecnością od wielu lat w branży ogrodniczej. Wieloletnie doświadczenie jest gwarancją solidności i profesjonalizmu. Z wielkim oddaniem realizujemy powierzone nam zadania. W pracy kierujemy się tym, by projektowane i zakładane przez nas ogrody były funkcjonalne jak i wprawiały w dobre samopoczucie właścicieli ogrodów. Nasze usługi skierowane są do wymagających klientów indywidualnych jak i firm prywatnych oraz instytucji publicznych.

W ciągu 25-lat zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy ponad 120 zleceń ogrodów, parków, oczek, boisk sportowych. Możemy się pochwalić jednym z największych oczek wodnych w Polsce ok. 0,5 ha. Specjalizujemy się w budowie alpinariów, kaskad, oczek wodnych i innej architektury, takiej jak: patio, altany, murki, ścieżki, usługi brukarskie, grillowiska, usługi ogrodnicze, ogrodnictwo.

Projektujemy i budujemy systemy automatycznego nawadniania - parki, ogrody, sady, boiska sportowe, korty, plantacje (uprawy, sady, szkółki).

Wszystkie zlecenia budujemy z pasją i zaangażowaniem fachowej siły. Dlatego też nasze ogrody są w pełni profesjonalne i przynoszące satysfakcję nam i co najważniejsze naszym klientom. Projektując każdy ogród jesteśmy otwarci na sugestie i upodobania naszych klientów, co przynosi dodatkowe korzyści.